ФЭНДОМ


Щойно закічив читати "Сенсей 1". Дуже цікава книга, яка підтвердила, дану мені інформацію, про хвильову будову Всесвіту на відміну від існуючої в сучасній науці Ньютоно - Кеплеровської. Ця інформація включпє дві статті: "Теорія фізичного вакууму", та "Життя, як прояв кінетичної енергії", в яких подані формули, ті що не приведені в книзі "Сенсей", але вкзані по їх існування.

В першій статті говориться про якості вакууму в межах нашого Всесвіту та поза ним і доказано, що безмежність існує лише поза межами Всесвіту, а в нашому простірі вакуум стягується в безмежно малу крапку. Час у вакуумі не визначений, що дає можливість подорожувати в ньому

В другій статті дається пояснення чорної дірки, доводиться існування взаємодії між вакуумом і матерією, аналіз існуючих формул такої взаємодії і виведення формули взаємодії з урахуванням енергії Творця. Отже вперше математично доведено існувпння Творчої сили Всесвіту і людини, як співучасника у створенні матеріальних цінностей з використанням цієї формули. Подальші дослідження в цьому напрямку дадуть можливість одержувати всі матеріальні цінності для забезпечення всього людства Землі всим необхідним і в достатній кількості, одержувати енергію з відходів ( тобто їх утилізацію), при цьому не екплуатуючи матінку Землю, колонізувати не тільки навколоземний, а й міжгалактичний простір. Це усуне причини боротись за простір та засоби існування кожної особи і дасть можливість подальшого духовного розвитку кожної особистості.

Та я, як і Сенсей, відповідально відношусь до оприлюднення цього дару, адже за ним, я певен, полюють cпецслужби провідних країн Землі, з наміром привласненя того, що належить всьому людстау, тому патентування виключено. Приваблювання інвестора також. Я довго шукав кому довіритись, так як моя пенсія занадто мала, щоб створити лабораторію. А мені дуже не хочеться щоб цей дар був не здійснений. Тому прошу допомоги.

viktormaar 54@gmail ua.com Маяр В. А. Україна, Кропивницький, в.Петропавлівська, 6.

  1. Але я, як і Сенсей, з відповідальністю відношусь до оприлюднення цьго дару, адже за ним полюють спецслужби провідних країн Землі з наміром його привласнення, коли він належить всьому людству. Отже патентування неможливе. Приваблювання інвестора також. Моя пенсія занадто мала для створення лаболаторії. Я уже кілька років думаю кому довіритись, а час іде. Та мені дуже б хотілось побачити наслідки моєї праці.

Обнаружено использование расширения AdBlock.


Викия — это свободный ресурс, который существует и развивается за счёт рекламы. Для блокирующих рекламу пользователей мы предоставляем модифицированную версию сайта.

Викия не будет доступна для последующих модификаций. Если вы желаете продолжать работать со страницей, то, пожалуйста, отключите расширение для блокировки рекламы.

Также на ФЭНДОМЕ

Случайная вики